מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

מה זה טיפול בגלי הלם ?

לבטח, הרבה מכם שואלים מה זה טיפול בגלי הלם? השימוש בטיפול בגלי הלם הפך לנפוץ ומקובל בקרב הרבה רופאים ובבתי החולים ברחבי הארץ. בבעיות אורתופדיות למשל, השלב לפני החלטה על ניתוח יהיה באמצעות טיפול בגלי הלם שאמור להקל על החולה מכאביו. טיפול בגלי הלם, החל בשנות התשעים, הטיפול מרסק את ההסתיידות ומגרה יצירת כלי דם חדשים באזור הכאב. כאשר פעולה זו נעשית באמצעות גלי ההלם גם הכאב ייעלם. טיפול זה, נעשה במשך 20 דקות, הוא אינו כואב ואין בו סוג של טיפול חודרני או פולשני. טיפול בגלי הלם מאפשר לטפל בפצעים מורכבים בחולים ללא צורך אפילו באשפוז. טיפול  בגלי הלם, יעיל במיוחד לכיבים, פצעי לחץ וכוויות חוץ מהמקרים האורתופדיים כמובן.

כמה טיפולים בגלי הלם  צריך על מנת להתרפא ?

יש הרבה מטופלים שאינם יודעים מה זה טיפול בגלי הלם אצל מרפאה לטיפול בכאב. הטיפול קיים כבר כמה שנים אך הוא השתכלל וניתן לראות תוצאות מידיות לאחר הטיפולים על פי המקרים השונים, כמו למשל: כתף שפגועה כתוצאה מחבלה או דלקות יש לבצע ארבעה טיפולים אחת לשלושה שבועות. כאשר מדובר על מרפק, יש לבצע ארבעה טיפולים אחת לשבועיים. גם באי חיבור שברים בגוף, ניתן לטפל באמצעות גלי ההלם ארבעה טיפולים כל חודש, אך הכול תלוי בסוג העצם הבלתי מחוברת.  יש לציין כ ככל שמגיעים מוקדם יותר כך יש צורך בפחות טיפולים ואחוזי ההצלחה בטיפולים הם גבוהים יותר.

טיפול בגלי הלם - הבשורה להרבה בעיות רפואיות

טיפול בגלי הלם יכול להיות הבשורה להרבה בעיות רפואיות. גם חולי סוכרת, שאלו את עצמם מה זה טיפול בגלי הלם. מסבר כי טיפול בגלי הלם, יכול לעזור לחולי סוכרת שמפתחים כיבים שאינם מתרפאים. גם לאלה שעברו תאונות דרכים או פצעי מלחמה, דורבן בעקב, כאבי כתף, מרפק טניס, כאבי ברכיים ועוד, יכולים להיעזר בטיפול בגלי הלם. טיפול זה, אינו פוגע בחיי השגרה. טיפול בגלי הלם, זכה לאחוזי הצלחה גבוהים ובכך מנע הרבה ניתוחים. טיפול זה, ניתן במסגרת מרפאות החוץ בבתי החולים השונים בארץ וכן במרפאות הפרטיות.