מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

חבילות ספא

חבילות ספא
 
חבילות ספא הן מתנה נהדרת, ועל זה כולם יסכימו. חבילות ספא זוגי הינם מתנות אידיאליות לבני זוג אשר רוצים לצאת יחד לחופשה קצרה ואפילו לחופשה של כמה שעות בלבד. בשנים האחרונות שובר עבור חבילות ספא הפך למתנה פופולארית מאוד שמעניקים קרובי משפחה או חברים לבני זוג אשר חוגגים אירוע מיוחד, או שאחד מבני הזוג מעניק לזוגתו או לזוגו כדי שיוכלו ליהנות יחד ממתנה אידיאלית. לרוב נהוג לתת שובר חבילות ספא זוגי עבור זוגות אשר חוגגים את יום הנישואין שלהם או חוגגים את יום היכרותם. 
 
חבילות ספא מוכרות בעיקר כמתנות עבור בני זוג. חבילות ספא הינם מתנה מצוינת גם עבור זוגות אשר עומדים להתחתן וגם אם אחד מבני הזוג חוגג יום הולדת. לעתים קרובות בני הזוג רוצים להשתתף זה בשמחתו של זה ולקחת יחד פסק זמן מחיי היום יום, מהטרדות של השגרה ומהלחץ שמלווה את חייהם ולהתמסר לחוויה מסוג אחר לגמרי.
 
אז מה כוללות חבילות ספא בדרך כלל? לעתים ישנה אפשרות לרכוש יום כיף בספא עם חבילות מפנקות של טיפולים. חבילות ספא זוגי לרוב כוללות כמה פעילויות שבני הזוג יכולים לעשות ביחד או בנפרד, בהתאם לשיקולם. מכוני ספא רבים מציעים ארוחות רומנטיות או ארוחות שף ייחודיות שבני הזוג המבקרים בספא יוכלו ליהנות מהם יחדיו. כמו כן, חבילות ספא כמעט תמיד מציעות עיסוי מרגיע שמתבצע על ידי מעסה מקצועי. כל אחד מבני הזוג יכול לבחור איזה סוג עיסוי הוא מעדיף לקבל, בהתאם לצרכיו הרפואיים ובהתאם להעדפותיו האישיות, וכמו כן לבחור האם הוא או היא מעדיפים שהעיסוי יתבצע על ידי גבר או על ידי אישה.
 
חבילות ספא מציעות פינוקים נוספים מלבד עיסויים. מי שמעוניין יכול גם לבצע טיפול פנים מרגיע במסגרת ביקור זוגי לספא. בנוסף, בני הזוג יכולים ליהנות במסגרת חבילות ספא זוגי גם מביקור לסאונה יבשה או לסאונה רטובה וגם מביקור לבריכה, אם יש כזו בתוך מכון הספא. בסוף היום יכולים לחזור בני הזוג רגועים ומרוצים חזרה לביתם ולהעריך מאוד את החוויה של חבילות ספא זוגי.