מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

 ניתוח להסרת משקפיים

 
בשנים האחרונות, הפך ניתוח להסרת משקפיים לניתוח פופולרי. למרות שהרבה אנשים יודעים כי מדובר על ניתוחי לייזר, ישנן שיטות שונות של ניתוח הסרת משקפיים . השכלולים מתווספים מעת לעת וישנן שיטות שהפכו להיות נפוצות יותר. אדם צעיר, שעבר ניתוח להסרת משקפיים  בגלל קוצר ראייה או קשיים בראייה מרחוק, יצטרך להרכיב משקפיים בגיל מבוגר יותר. אדם מבוגר יותר, שיעבור ניתוח להסרת משקפיים, יוכל לראות טוב יותר ולא יהיה לו צורך גם במשקפי ראייה. ישנה שיטה חדשה של ניתוח להסרת משקפיים הנקראת שיטת "מונווויז'ין" שהיא פוטרת את המנותח מהצורך בהרכבת משקפיים גם אם מדובר בקצר רואי או רחק רואי. יש לציין, כי לא כל המנותחים מסתגלים לשיטה זו או שאינם מתאימים לניתוח מסוג זה. ניתן לבדוק אם שיטת המונווויז'ן מתאימה למטופלים באמצעות הדמיה דרך עדשות ניסוי.
 
מי חלם כי יום אחד הוא לא יזדקק יותר למשקפיים ?
 
שנים רבות בני האדם השתמשו בטכנולוגיה של משקפי ראייה או עדשות מגע כך שיוכלו לשפר את הראייה. שנים אנשים חשבו כיצד לפתור את בעיית הראייה אצל הרבה אנשים עד שיום אחד, הגיעה פריצת הדרך באמצעות ניתוחי לייזר. זהו ניתוח שאין מה לחשוש ממנו כי הוא בטוח והסטטיסטיקות מראות על אחוזי הצלחה גבוהים. הרופא המנתח, ישאל את המועמד לניתוח מספר שאלות לגבי מצב בריאותו הכללי. יש אנשים שניתוח להסרת משקפיים לא יתאים להם בגלל קרנית שהיא דקה מדי או מספר גבוה מאד של משקפיים. יש לציין, כי רמת החיים משתפרת מידית לאחר הניתוח. ההתעסקות האין סופית בעדשות המגע מסתיימת למטופלים לאחר שיעברו ניתוח להסרת משקפיים בלייזר.
 
מהן ההכנות הנדרשות עבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר ?
 
יש לעבור בדיקת ראייה מקיפה אצל אופטומטריסט מוסמך של iclinic. יש  צורך אף לעבור בדיקה מקיפה של מיפוי קרנית העין, על מנת להוציא חשש שהקרנית אינה דקה מדי. במידה והתוצאות יראו כי הקרנית דקה מדי, המטופל לא יוכל לעבור את הניתוח. גם לאלה הסובלים ממחלות כרוניות כמו למשל מחלת הסוכרת, יהיה קשה לעבור את הניתוח.