מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים הינם ניתוחים שאנשים שונים עובדים מסיבות שונות. סיבה מרכזית אחת לשאלה מדוע אנשים בוחרים לעבור ניתוחים פלסטיים קשורה לכך שישנם אנשים וילדים אשר נולדו עם מומים גופניים שונים או שבעקבות תאונות שונות עוותו חלקים בגופם. ניתוחים פלסטיים לרוב יכולים לתקן מומים ועיוותים אלה ולנסות להחזיר את הגוף למצב רגיל ככל האפשר. למשל, מנתחים פלסטיים מבצעים בין השאר השתלות עור עבור אנשים שהיו בתאונות שונות, נכוו וכן הלאה. גם ילדים עם שפה שסועה מגיעים לעשות ניתוחים פלסטיים על מנת לתקן את הפגם הגופני. ניתוחים פלסטיים עושים למעשה משהו עמוק ומהותי יותר מלבד תיקון האיבר הפגום. הם משפרים במידה רבה את בטחונם העצמי של מי שעובר ניתוחים פלסטיים והם מעלים אפילו את תחושת הערך העצמי של אנשים אלה.

ניתוחים פלסטיים לרב נעשים מסיבות אחרות לגמרי מאלה שהוזכרו לעיל. אנשים רבים בוחרים לעבור ניתוחים פלסטיים שונים, שעלולים להיות מסוכנים, לא כי יש להם איזהשהו עיוות או פגם בגוף. אנשים רבים עוברים ניתוחים פלסטיים כי הם אינם מרוצים מאחד האיברים שבגופם או שהם מרגישים מספיק מושכים ומספיק בנוח ועושים ניתוחים פלסטיים על מנת לשפר את בטחונם. לעתים ניתוחים פלסטיים כלל אינם משפרים את הרגשתם משום שהבעיה היא לא באיבר אלא בתחושת הערך העצמי ובתחושת הקבלה שלהם את עצמם.

ניתוחים פלסטיים לרוב נעשים מתוך בחירה אישית. ישנם מקרים בהם ניתוחים פלסטיים נעשים מתוך לחץ סביבתי או לחץ חברתי, מה שכמובן יכול להיות מסוכן משום שכל אדם צריך להיות אדון לגורלו. ישנם ניתוחים פלסטיים שיכולים להביא לדימומים, זיהומים וסיבוכים שונים. היו אפילו מקרים בהם ניתוחים פלסטיים שהתבצעו ברשלנות הובילו למוות. כך שיש יתרונות רבים לניתוחים פלסטיים, אם אם הם אינם לא הכרחיים לחלוטין יכולים להיות גם חסרונות שונים לביצוע ניתוחים פלסטיים.