מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

פדיקור  -  כי גם לכף הרגל מגיע להתפנק...
כל מערכת היציבה של הגוף נתמכת על ידי איבר אחד בלבד. השוקיים, הברכיים, וגם הגב – כולם נתמכים על ידי כפות הרגליים. למרות שמרבית מאיתנו לא מייחסים אליהם חשיבות יתירה, כפות הרגליים שלנו חשובות וזקוקות גם הן לפינוק כלשהו מדי פעם. אם אתם מנסים לחשוב על פינוק הולם עבור כפות הרגליים אך לא מוצאים, תתחילו לחשוב על פדיקור לכפות הרגליים.

כמה מילים על טיפול פדיקור
טיפול פדיקור מתמקד באסתטיקה של כפות הרגליים.  טיפול פדיקור מתבצע על שכבות העור החיצוניות של כף הרגל, על מנת לטפחם ולנקותם. במסגרת הטיפול, העור היבש והנוקשה בכף הרגל וסביב הציפורניים מוסר, והציפורניים מקבלות מראה נקי יותר. בשוק טיפולי פדיקור תוכלו למצוא שפע של מטפלים מנוסים של פדיקור במכוני קוסמטיקה שונים ברחבי הארץ. מלבד טיפוח וניקוי, טיפול פדיקור יכול לתת מענה רפואי. ישנן שני מגמות פדיקור נפוצות כיום – הראשון הוא פדיקור קוסמטי והשני הוא פדיקור רפואי. פדיקור קוסמטי בעיקרו נועד לטיפוח, וטיפול פדיקור רפואי נותן פתרון רפואי לאנשים הסובלים בבעיות בכף הרגל. 


פדיקור קוסמטי – פינוק אסתטי

פדיקור קוסמטי נועד בראש ובראשונה לפנק ולעדן את מראה כף הרגל. במסגרת טיפול פדיקור קוסמטי, אתם נפטרים מהעור הקשה והלא אסתטי סביב ציפורני כף הרגל. עור נוקשה מתפתח גם בכף הרגל עצמה, אשר מסתתרת ברוב שעות היום תחת גרב המשפשפת את העור ולא נותנת לעור לנשום. יתר על כך, טיפול פדיקור מעניק מראה מעודן לציפורני כף הרגל. ניקוי ציפורני כף הרגל, גזירה ושיוף נכללים בטיפול פדיקור רפואי, על מנת ליצור מראה אסתטי.

פדיקור רפואי – מענה רפואי לכל דבר
פדיקור רפואי דומה בחלקו לטיפול פדיקור קוסמטי משום שהוא כולל טיפוח וניקוי כפות הרגליים. אך מהותו העיקרית של פדיקור רפואי הוא מענה לבעיות רפואיות שונות בכף הרגל. בעיות רפואיות שונות בהן מטפל פדיקור רפואי הן פטרת ציפורניים, יבלות בכף הרגל וציפורן חודרנית. פדיקור רפואי הוא אינו טיפול פדיקור סטנדרטי, ולכן הוא דורש הכשרה מיוחדת. פדיקור רפואי כולל חדירה לשכבות העור, הקרובות לכלי דם. מטפל אינו מנוסה עלול לגרום נזק למטופל. ההכשרה לביצוע טיפול פדיקור רפואי מעניקה את מירב הידע לביצוע מקצועי של פדיקור רפואי, על מנת שאתם תוכלו ליהנות מטיפול מקצועי ואסתטי בו בזמן.

אז תנו לכפות הרגליים שלכם כמה דקות של פינוק והנאה צרופה, אצלנו בספא לבן. אנו בספא לבן נשמח לעמוד לשירותכם עם שירותי טיפול פדיקור קוסמטי ורפואי. צוות טיפול פדיקור של הספא כשיר לביצוע טיפול פדיקור רפואי מקצועי וטיפול פדיקור קוסמטי.