מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

מסאג'


מסאג'

במאמר זה נספק עבורכם מקבץ טיפים מקצועיים בנושא מסאג'. טיפול גב מסוג זה מכיל מידע רב על הטכניקות השונות שיש לבצע את המסאג', סוגי השמנים הרצויים לטיפול, ועוד פרמטרים רבים של מידע שיש לצרוך על מנת לקבוע אלו טיפולי מסאג' נחשבים למובילים בתחומם. הטיפים שיינתנו במאמר זה יכילו פיסות רבות של מידע בנושא מסאג' אשר נועד, בראש ובראשונה, לכם – הצרכנים על מנת לוודא שהמחיר שתשלמו ורמת השירות שתקבלו מצדיקים זה את זה. להלן מספר טיפים שימושיים בתחום המסאג':

השוו מחירים של שירותי מסאג'

חשוב לבקר בכמה שיותר מכוני מסאג' ולהתחקות אחר המחירים. אתם תוכלו לראות שישנו גרף קבוע של מחירים עם נקודות בצפיפות גבוהה, כלומר – מחירים אחידים פחות או יותר. יוצאים מן הכלל הם שני סוגים של מכוני מסאג' – מכוני מסאג' הגובים מחיר יקר במיוחד. סביר שהם מכילים מסאג'יסטים מנוסים שמהווים רבי אומן בעלי שם ארצי או עולמי בתחום, אך ייתכן גם כי מדובר בגימיק שיווקי ומכירתי אשר ייעצו לבעל המכון אנשי שיווק ממולחים על מנת שיתקבל הרושם שמדובר במכון יוקרתי, עם קלאס. מנגד, יהיו מכוני מסאג' שיציעו מחיר זול מהרגיל. הדבר יכול לנבוע מכך שחברת השיווק שמפעיל מכול המסאג' מודעת לכך שמדובר במתחילים בתחום ועל כן היא הנחתה את המכון להציע מחירים זולים, אך ייתכן כי מדובר בבעל מקצוע אמין ומנוסה – שכל חטאו הוא שלא צבר קשרים רבים בשוק, ועל כן הוא נאלץ לקבוע מחירי עלות על מנת למשוך לקוחות ולצבור קשרים.

המסקנה היא שמקריאת טיפ זה אינכם יכולים עוד לדעת דבר על הנעשה בקצוות, אך יש לכם ידע על טווח המחירים הממוצע והמקובל בשוק.

קראו מגזינים העוסקים במסאג'

כיום, כשמידע רב ניתן באמצעות עיתונים מקצועיים, גם אתם יכולים להיות מנויים לעיתונים העוסקים במסאג'. ניתן לעשות מנוי למגזינים מארה"ב, אירופה ומהארץ שיישלחו לתיבות הדואר שלכם. הדבר מהווה, למעשה, בית ספר למסאג' בכל הקשור לחומר לימודי תאורתי. כך, תוכלו לדעת מה מקובל, ולהצליב זאת עם סוגי השירותים שניתנים במכונים אשר התוודעתם אליהם בטיפ הקודם.

על סמך המידע שקיבלתם – החליטו על מכוני מסאג' פוטנציאלים

ההחלטה תבוצע על ידי קריאת החומר הכתוב במגזינים והצלבתו עם המידע שמספקים מכוני הספא בארץ. על ידי כך תוכלו להפוך באחת מ BEGINNERSלמבקרי שירותים גם מבלי שצרכתם מסאג' ולו פעם אחת. משם, רק הידע המעשי הוא שינחה אתכם, שכן ידוע כי בכל מקצוע ישנם אנשים עם ידיים יותר טובות ופחות טובות, ואת זה ניתן לדעת רק על סמך ביקור במכוני ספא או התייעצות עם חברים שהיו בהם.