מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

משאז


משאז

משאז נקרא בדרך כלל גם בשמו בעברית עיסוי. משאז כיום מוצע על ידי מעסים פרטיים אשר מעניקים משאז בביתם. משאז יכול לעזור לפתור בעיות גופניות שונות. משאז יכול לשפר למשל את זרימת הדם בגוף. כמו כן, משאז יכול לגרום לא פעם להרפיית השרירים ובכך להקל על כאבים כתוצאה משרירים תפוסים. מעבר לכך משאז גורם גם לתחושת שחרור, רפיון והרגעות. על כן עבור רבים משאז נחשב למעין פינוק. אנשים אלה אינם הולכים לקבל משאז רק כשהם סובלים מבעיות גוםניות שונות ומכאבי שרירים אלא גם כשהם מחפשים להרגע. כך משאז יכול לשפר פלאים את את המצב הנפשי.


תלושים עבור משאז או עבור משאז זוגי, הידוע גם בתור עיסוי זוגי, זוכים לפופולאריות רבה בתור מתנות יום הולדת או מתנות לימי נישואין. מחיר משאז משתנה בהתאם למטפל, בהתאם לכך אם המשאז מבצע בבית פרטי או במכון ספא ובסוג המשאז. ישנם סוגים רבים שונים של משאז. ישנם מטפלים אשר לא פעם מתמחים בסוג אחד של משאז או בסוגים ספציפייים של משאז. סוגי המשאז אינם תמיד דומים זה לזה. כל סוג של משאז  נובע בדרך כלל מתרבות אחרת ונועד לגרום לתחושה אחרת אצל המטופל. ישנם סוגי משאז אשר אמורים לגרום הקלה נפשית וישנם סוגי משאז אשר אמורים לגרום להקלה גופנית.


משאז תאילנדי, משאז שוודי, משאז אינדיאני אשר נקרא גם משאז באבנים חמות, משאז יפני, משאז הוליסטי, משאז רקמות עמוק ועוד סוגים רבים של משאז ניתן להשיג היום בכל מכון ספא. סוגי המשאז אינם תמיד דומים זה לזה ולא כל האנשים נהנים מאותם סוגי משאז. כמו כן, ישנם אנשים אשר מרגישים נוח יותר כשהמעסה הוא גבר או במקרים אחרים אישה. דבר זה יכול להשפיע ולשנות לטובה את החוויה של משאז.