מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:

ספא השרון


ספא השרון

מעוניינים בשירות ספא מפנק במיוחד אשר יעניק ערך מוסף עבורכם? אנו ממליצים על ספא השרון. בספא השרון תוכלו ליהנות ממגוון שירותים וטיפולים, וחווייה מפנקת לזוג ולמשפחה. ספא השרון מציע מגוון רחב של שירותים הניתנים לכל מי שטיפולי גופו חשובים לו והוא מעוניין לשמור על אורח חיים איכותי ובריא. במאמר שלפניכם נפרט על סוגי השירותים שמציע ספא השרון. ספא השרון מחוייב לתודעת שירות מקסימלית, ולסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר:

מתקני מים מפנקים

ניתן למצוא בריכות טיפולים וג'קוזי ברמות הגבוהות ביותר: טמפרטורת מים נעימה וחמימה, זרמי מים משתנים, ייעודי לזוג או ליחידף ניתן להזמין בילוי במתקני המים של ספא  השרון גם עבור קבוצות אורחים גדולות. חשוב לקרוא על מתקני המים של ספא השרון ולהביט בתמונות השונות אשר תוכלו להגיע אליהן באינטרנט. על ידי כך, תוכלו להתרשם משביעות הרצון של מיטב הלקוחות של ספא השרון.

מסאג'

המסאג' היא טכניקה לשיפור המרגש בגב העליון והתחתון. מסאג' היא אמנות בפני עצמה המתבצעת על ידי אנשי מקצוע. ניתן להתרשם מאנשי המקצוע של ספא השרון ולראות במו עיניכם את זיו פניהם של לקוחותיהם כשהוא קורן שהם יוצאים משם, והם שמחים עד לב השמים בכל משך ביצוע הטיפול המפנק. ניתן להתרשם מאיכות המסג'יסטים של ספא השרון ומההתמסרות שלהם ללקוחות השונים.

עיסוי באבנים חמות

שירות נוסף אשר מציע ספא השרון הוא עיסוי באבנים חמות. עיסוי זה כולל הנחת אבנים חמות על הגב, מה שמדמה תחושה של שהות במקלחת חמה או בסאונה בתנאי חום נעימים ורכים. ניתן להביט בתמונות באינטרנט ולשאול לקוחות קודמים של עיסוי באבנים חמות במכון ספא השרון. הם יוכלו להעיד על טיב השירות ועל ההרגשה שהטיפול העניק להם: אנרגיות חיוביות ומטענים פוזיטיביים בלתי מוסברים.

טיפולי פנים

 

ניתן לרכוש טיפולי פנים מכל הסוגים. טיפולי פנים חשובים על מנת לשפר את הרגשתכם בעור הפנים וליצור תחושה קלילה יותר באזור הפנים. לאחר הטיפול תחושו באווריריות וברצון להיחות יותר נמרצים ופחות כבדים. טיפולי פנים של ספא השרון כה מוצלחים ומומלצים עד כי מגיעים גם לקוחות מחוץ לאיזור השרון על מנת לבחון מכון ספא מעין זה ולצרוך את השירות.